facebook instagram

Mówią o nas

Potrafimy dobierać fryzury.

„Dla duszy,  serca, a przede wszystkim dla MOICH WŁOSÓW, zbawienne są nasze spotkania z Agą raz na trzy tygodnie już od prawie dziesięciu lat! Dziękuję Ci Aga za wszystko-najbardziej za to, że się nie zmieniasz. Mimo wielu sukcesów jesteś tą samą dziewczyną z prowincji;)))czyli tak jak ja;)))Trzymam kciuki za wszystko co robisz”

Magdalena Różczka aktorka

„Dla przeciętnego faceta, chodzenie do fryzjera to rutynowa czynność. Wizyta w salonie Agnieszki zmienia ją w przyjemne doznanie. Tu nic nie jest pretensjonalne”

Radosław Bolałek, japonista

„Tomek Piszczek – Aga Płusa jak mało kto zna się na włosach,dlatego pod jej skrzydła nie mógł trafić przypadkowy fryzjer.Tomek poza tym, że doskonale potrafi odczytać intencje klientek to dodatkowo ma wyjątkową łatwość nawiązywania kontaktów. Siedząc u niego na fotelu czujesz się jakbyś była na kawie z najlepszym przyjacielem, a nie w salonie fryzjerskim. Dwie godziny na jego fotelu upływają momentalnie, a potem nie pozostaje nic innego jak wyściskać go za to , że po raz kolejny stworzył z włosów małe arcydzieło i za to go uwielbiam”

Karolina Gliniecka, autorka bloga Charlize mystery

„Tomek to bardzo dobry fryzjer. Ma świetne podejście do klienta, pewną rękę podczas cięcia oraz masę pomysłów. Zawsze wysłuchuje moich wizji. Po jego cięciu moje włosy wreszcie ze mną współpracują”

Marta Markiewicz matematyk

„Zakład Agnieszki Płusy to miejsce wysoce profesjonalne pod każdym względem. Miejsce, gdzie rodzą się takie talenty jak młody, zdolny i świetnie zapowiadający się Tomasz”

Hanna Fladzińska, ekonomista

„Zawsze wychodzę zadowolona i nigdy nie zamienię tego salonu i fryzjerów na innych”

Asia Jarmołowicz, aktorka

„Ja i moje włosy jesteśmy z Agnieszką od 12 lat. Odeszłam kiedyś, na krótko, do innego fryzjera. Warto było. Przekonałam się, że trzeba wrócić”

Joanna Zielińska, ekonomista

„Tomek – najbardziej kreatywna osoba, jaką zdarzyło mi się spotkać. Potrafi namówić mnie do najbardziej zwariowanych koloryzacji, które później idealnie komponują się z moim typem urody. Po każdej metamorfozie przeprowadzonej przez niego czuję się kobieco i po prostu wspaniale. Moje włosy są zadbane i non stop odpowiadam na pytania kto jest moim fryzjerem!”

Monika Rudnicka, Kierownik w biurze podróży

„Z Agnieszką poznałam się przy okazji współpracy z marką Pantene. Od razu się zaprzyjaźniłyśmy, a moje włosy ją pokochały. Aga Płusa to solidna firma, której można zaufać”

 

Marta Żmuda-Tzrebiatowska aktorka

„ZAKŁAD”…to moje miejsce zapominania:-). Przekraczając jego próg zapominam o podejmowaniu decyzji, lękach i generalnym chaosie.Wybieram z półki książkę, album albo ulubione czasopismo. Siadam na wygodnym fotelu, dostaję pyszną herbatę w pięknej kubko-szklance.W tle cichutko tli się muzyka…..Uśmiecham się do rozbrykanych małp, zaczepnie zerkających na mnie ze ścian zakładu i z pełnym zaufaniem oddaję moją głowę magicznym dłoniom Agi i Tomka i….zapominam….Po godzinie lub dwóch spoglądam w lusterko i tym razem uśmiecham się do siebie…myśląc…Czarodzieje. Znowu sprawili, że nie poznałam tej pani w lustrze….takiej zrelaksowanej, zadowolonej i jakiejś takiej jakby ładniejszej niż 2 godz. temu. Dziękuję!”

Agnieszka Wroniszewska z Krakowa :-)